Menu
Kęszyca Leśna gospodarzem Dożynek Gminnych

Kęszyca Leśna gospodarzem Dożynek G…

            Kęszyca Leś...

Cash Broker Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa 57:33

Cash Broker Stal Gorzów - Włókniarz…

Fotorelacja z meczu z dni...

W malinowym chruśniaku działkowym – Dożynki 2017

W malinowym chruśniaku działkowym –…

            Stosowna do...

Było militarnie za budynkiem MOK…

Było militarnie za budynkiem MOK…

            Piknik Mili...

Zapisz się na AWANS

Zapisz się na AWANS

            Zapisz si...

Bach na violę da spalla - Jesenka Balic Zunic

Bach na violę da spalla - Jesenka B…

            Wioloncze...

Przedsionki Raju w Międzyrzeczu…

Przedsionki Raju w Międzyrzeczu…

            W tym roku ...

Prev Next

Elektro Industrialny Zamek międzyrzecki

            EINNZ – czyli Elektro - Industrialna Noc (dwie noce) Na Zamku (międzyrzeckim). Wystąpiły: „Sexy Suicede”, „Controlled Collapse”, „Rebeka”. Nazajutrz: „Reactor7x”, „Clicks” i „Das Moon” (po raz piąty w Międzyrzeczu).

Czytaj dalej...

Limboski solo czyli kameralnie w Kwinto

Sobotnie Kwinto, nie zawsze głośne, jak wielu myśli. Bywają tu nieodkryte jeszcze gwiazdy. Krzysztof Pawłowski (właściciel Klubu) zna się na muzykach i muzyce, która jest różna, ale zawsze dobra w swoim gatunku.

Czytaj dalej...

Grzegorz Halama w Międzyrzeczu !

Występuje pod szyldem "Grzegorz Halama Oklasky". W Zielonej Górze od 1996 roku. Jest związany z tak zwanym Zielonogórskim Zagłębiem Kabaretowym oraz środowiskową wytwórnią filmową A'YoY. Nakręcił w jej ramach wiele własnych krótkich form filmowych, a zagrał między innymi w filmie Robin Hood - czwarta strzała oraz jedną z głównych ról w filmie Nakręceni. Już w sobotę zawita do Międzyrzecza!

Czytaj dalej...

Kasa Chorych w Kwinto

Kasa Chorych to prawdziwa legenda polskiego blues-rocka, należy do grona najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki (nie tylko bluesowej).Został założony w 1975 przez grającego na harmonijce ustnej Ryszarda „Skibę” Skibińskiego i gitarzystę Jarosława Tioskowa, w połowie lat osiemdziesiątych swoją muzyka przyczynili się do tego, że polski blues nabrał nowego, świeżego wymiaru.

Czytaj dalej...

Koncert ANDRIEJ KOTIN - SOLO ACT

Andriej Kotin - 30 lat, poeta i bard, pochodzi z Moskwy, w Polsce zaś mieszka od ponad 10 lat. Doktor Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Publikował wiersze w antologiach niemieckich i polskiej prasie literackiej. Prócz poezji i prozy, pisze również piosenki i gra koncerty.

Czytaj dalej...

Zapraszamy na spektakl Teatru Polskiego ze Szczecina

25 października 2014 r. o godz. 19:30 w sali kinowo-widowiskowej MOK będzie można obejrzeć spektakl Teatru Polskiego ze Szczecina - "Kolacja dla głupca". Jest to sztuka Francisa Vebera w przekładzie Barbary Grzegorzewskiej, którą reżyseruje Anna Kękuś. 

Czytaj dalej...

Koncert Papieski

Zapraszamy na wielkie wydarzenie artystyczne i duchowe, jakim zapewne będzie koncert "PAMIĘĆ i TOŻSAMOŚĆ" w hołdzie świętemu Janowi Pawłowi II, który odbędzie się 19 października 2014 roku o godz. 19.15 w kościele św. Jana Chrzciciela w Międzyrzeczu.

Czytaj dalej...

U Studni

13 października 2014 r. o godz. 18:00 w sali kinowo-widowiskowej MOK wystąpi zespół U Studni.

Czytaj dalej...

A za miedzą koncert Pilichowskiego

Wirtuoz gitary basowej Wojtek Pilichowski ponownie pojawi się w naszych okolicach. Tym razem trasa promuje nowy krążek Intro. Koncert będzie miał miejsce w znanym Wam Klubie Muzycznym "Strefa 66" w Sulechowie. 10.10.2014 r. godz. 20.00. 

Czytaj dalej...

Damy czadu - Zamek z Werwą

VI Biesiada z „Werwą" (Stanisław Pilipczuk, Weronika Nowak i Waldemar Kozielewski). Muzyka wcale nie zupełnie pop, jak się przekonaliśmy, grają też stylowe ballady. Potencjał obiecujący, zgrany duet wokalny – Waldek (z gitarą) i Weronika, i Staś na klawiszach. Czy dostoją polu dziejącym się dzisiaj koncertom, m.in. „Braci"?

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS
Info for bonus Review William Hill here.

Polecane

Gminy

O nas

Znajdź nas